Vakfımız tarafından düzenlenen “Cenan Atölyeler” kapsamında, 8 hafta süreyle Pazartesi geceleri Marmara Üniversitesi Fen – Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Aslı Fişekçioğlu hocamızın yürütücülüğünde devam eden, Halit Ziya Uşaklıgil’in “Aşk-ı Memnu” ve Flaubert’in “Madame Bovary” adlı eserlerinin incelendiği  Karşılaştırmalı Edebiyat Atölyesi’nin 14 Aralık 2020 tarihindeki son dersi, disiplinlerarası bir bakışla,  hocalarımız;

Marmara Üniversitesi Alman Dili Eğitimi Anabilim Dalı Emekli Öğretim Üyesi Prof. Dr. Semahat Yüksel, Aydın Üniversitesi Türk Edebiyatı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Belkıs Altuniş Gürsoy, İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nedret Tanyolaç Kılıçeri ve İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Tevfika İkiz’ in değerli katkıları ile gerçekleşti.

Cenan Vakfı Youtube kanalından canlı yayın olarak yapılan programa, Vakfımızın Başkanı Prof. Dr. Kenan Gürsoy ve diğer atölyelerimizin yürütücüleri Prof. Dr. Fahrettin Olguner ve Dr. Duygu Dinçer de değerlendirmeleri ile katıldılar.

Bütün hocalarımıza kıymetli katkıları için şükranlarımızı dile getirir, emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.